Wszystko Dla NiejPortal dla kobiet

Chński horoskop 2017

Chński horoskop 2017

Kogut

CO CIĘ CZEKA:

W roku, któremu patronuje twój znak, znajdziesz się w oku astrologicznego cyklonu. Chińscy wróżbici radzą, by w takich sytuacjach nie prowokować losu. Zachować umiar w wydatkach, nie planować dalekich podróży i unikać zbędnego ryzyka. Choć dla energicznego Koguta będzie to trudne, powinien zwolnić tempo i zatroszczyć się o swoje zdrowie. Pamiętaj, że czasem większą mądrością jest powstrzymanie się od aktywności niż działanie za wszelką cenę!

PRACA:

Choć w tej sferze twojego życia widać kilka opiekuńczych gwiazd, lepiej zachować ostrożność. Przede wszystkim nie działaj spontanicznie i bez planu! O ile nie będziesz wdawać się w spory i nie weźmiesz na siebie zbyt wielu zadań, rok upłynie w miarę spokojnie. Dobrze się zastanów, nim przyjmiesz propozycję zmiany pracy. Oferta nie jest tak atrakcyjna, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

MIŁOŚĆ:

Ponieważ czeka cię wiele wyzwań, raczej nie będziesz w romansowym nastroju. Możesz wprawdzie zawrzeć nowe, obiecujące znajomości, lecz na zacieśnienie więzi i składanie poważnych deklaracji przyjdzie jeszcze czas. Koguty w stałych związkach niech okażą partnerowi wyrozumiałość. Unikną niesnasek.

Pies

CO CIĘ CZEKA:

Ubiegły rok należał do udanych (zwłaszcza w sprawach sercowych), więc słynna psia czujność została chwilowo uśpiona.

W tym roku trzeba się jednak mieć na baczności. Pragniesz utrzymać dobrą passę? Nie daj się wciągnąć w konflikty w swoim najbliższym otoczeniu. Bądź szczególnie ostrożna za kółkiem i nie zapominaj o regularnych badaniach. Namów na nie też starsze osoby z twojej rodziny.

PRACA:

Życie zawodowe nie powinno przysporzyć ci większych zmartwień. Twoimi sprzymierzeńcami są wpływowi protektorzy. Dopóki dają ci wsparcie, nic złego cię nie spotka. W drugiej połowie roku odnowisz kilka dawnych znajomości.

Zainspirują cię do rozkręcenia biznesu, podsuną ciekawe pomysły.

Na razie jednak nie inwestuj w nowe przedsięwzięcia własnych oszczędności.

MIŁOŚĆ:

Dalej będziesz cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej. Wolne Psy mogą nawet wyjść za mąż. Wtedy najlepiej wybrać datę ślubu, która poprzedza dzień twoich urodzin. Gwiazda romansu pojawiająca się w horoskopie Psów zwiastuje szczęście singlom, lecz może skomplikować życie mężatkom. Adoracja przystojnego znajomego ci schlebia, lecz jeśli pozwolisz sobie na coś więcej, twój związek mocno ucierpi. Po co więc ryzykować?

Szczur

CO CIĘ CZEKA:

Przygotuj się na zmienne szczęście. Raz będziesz narzekać na los, by za chwilę oblewać sukces. Gwarancją twojej pomyślności jest teraz rozwaga w sprawach finansowych. Odłóż na później większe wydatki. Nie daj się namówić na dużą pożyczkę lub na zaciągnięcie kredytu. Zainwestuj raczej w zdobywanie nowych umiejętności. To bardziej ci się opłaci.

PRACA:

Kobiety mogą liczyć na awans i sukcesy zawodowe, a to wszystko za sprawą innych kobiet.

Nie tylko pomogą ci w karierze, lecz także wyciągną z ewentualnych kłopotów. Jeśli dostaniesz propozycję zmiany pracy, skorzystaj z niej. Nie pożałujesz!

MIŁOŚĆ:

Sprawy sercowe nie będą zajmowały cię zbytnio, ponieważ w najbliższych miesiącach skupisz się na karierze i nauce.

W kwestiach uczuciowych zmieni się u ciebie niewiele. Wolne Szczury staną się wybredne i raczej nie będą skłonne do szybkich zauroczeń. A te szczęśliwie zakochane nie będą mieć głowy ani ochoty na skoki w bok.

Świnia

CO CIĘ CZEKA:

Choć rok zapowiada się lepiej niż ubiegły, to szczęściu trzeba trochę pomóc. A ponieważ uzależniasz je od powodzenia najbliższych, będziesz bardziej zajęta ich sprawami niż własnymi. Unikaj jednak nadmiernego ingerowania w cudze życie. Wprawdzie masz dobre chęci, lecz druga strona może poczuć się zdomi nowana. A kłótnie w rodzinie to coś, czego powinnaś się w najbliższych miesiącach wystrzegać. W pierwszej połowie roku zadbaj o zdrowie, odpoczynek.

PRACA:

Napięte relacje w najbliższym otoczeniu sprawią, że ze zdwojoną energią rzucisz się w wir obowiązków zawodowych. A to z kolei przełoży się na sukcesy, a także stabilną sytuację finansową. Nie martw się ewentualnymi roszadami: nowy szef nie okaże się taki zły, przeniesienie do innego działu może wyjść ci na dobre. Chociaż nie przepadasz za zmianami, szybko przywiązujesz się do ludzi, ruch w interesach oznacza postęp i zyski.

MIŁOŚĆ:

Otaczają cię sympatyczni, towarzyscy mężczyźni, którzy jednak nie zamierzają się wiązać na stałe. Dlatego nowy znajomy nie jest materiałem na męża, ale raczej na dobrego kumpla. Jeżeli jesteś w związku, powstrzymaj się od krytykowania partnera. Masz wiele racji, ale w tym roku postaw na współpracę, jeśli chcesz uniknąć kryzysu w małżeństwie.

Bawół

CO CIĘ CZEKA:

Na własnej skórze przekonasz się o pra wdziwości słów, że fortuna kołem się toczy. W zeszłym roku napotkałaś wiele przeciwności, teraz wszystko idzie jak po maśle.

Nie obnoś się jednak ze swoim powodzeniem: ktoś zazdrosny może próbować pokrzyżować ci plany.

PRACA:

Doskonały czas na rozwinięcie skrzydeł. Przełożony doceni twoje wysiłki oraz umiejętności, dlatego możesz spodziewać się nie tylko pochwał, ale i awansu. Ten rok jest również doskonałym momentem, by rozpocząć działalność na własną rękę. Nie zniechęcaj się brakiem natychmiastowych sukcesów: cokolwiek teraz zasiejesz, za kilka lat przyniesie obfite zbiory.

MIŁOŚĆ:

Fantastyczny okres w sprawach sercowych! Pragniesz stałego związku? Zakochasz się i to z wzajemnością. Gdy wybranek się oświadczy, nie zwlekaj i powiedz „tak”. Cudownie byłoby, gdyby udało wam się stanąć na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku.

Zamężne Bawoły zapomną o fochach. Wydarzy się coś, co ukaże im partnera w nowym świetle, więc znów go docenią. Myślisz o powiększeniu rodziny? Świetny pomysł! Nie odkładaj jego realizacji.

Tygrys

CO CIĘ CZEKA:

Minione miesiące dały ci w kość. Dlatego choć nadchodzą lepsze czasy, wciąż będziesz lizać rany po doznanych przykrościach. Ostrożność opłaci się: rozważne działanie zapewni ci spokój i harmonię, których tak bardzo potrzebujesz.

Musisz uważać jednak na finanse. Nie szastaj pieniędzmi, nawet gdy pojawi się dodatkowy dochód. Pod koniec roku czekają cię nieoczekiwane wydatki.

Jeśli uprawiasz aktywnie jakiś sport, spodziewaj się znakomitych wyników. Może pobijesz swój życiowy rekord?

PRACA:

Nauczona doświadczeniem potrafisz odróżnić uczciwych ludzi od tych, którzy pragną cię tylko wykorzystać. Ta umiejętność przyda ci się, ponieważ dobra passa w pracy przyciągnie do ciebie osoby, które niestety nie są całkiem bezinteresowne. Pomimo zmęczenia nie pozwalaj sobie na oddech. Wszystkie okazje, które się pojawią, należy zauważyć i szybko wykorzystać.

MIŁOŚĆ:

Jakiś czas temu powiedziałaś sobie, że kończysz z romansami. No cóż, wkrótce zmienisz zdanie. A to dlatego, że na horyzoncie pojawi się osoba, która zawróci ci w głowie. Będziesz zaskoczona takim obrotem spraw, ponieważ nowy znajomy nie jest w twoim typie Ale szybko przekonasz się, że idealnie do siebie pasujecie.

Tygrysy w związkach czeka dobry czas. Niech tylko z nudów nie przyjdzie ci do głowy flirtować z kolegą z pracy!

Smok

CO CIĘ CZEKA:

Prawie wszystkie dobre gwiazdy masz po swojej stronie, więc niczego się nie obawiaj. Rok Koguta zapisze się w twojej pamięci jako jeden z lepszych w całej dekadzie. Żaden projekt nie okaże się teraz zbyt śmiały, żadne marzenie zbyt odległe. W dodatku dopisze ci zdrowie. Nie zmarnuj tego potencjału i rusz do boju.

PRACA:

Przełom nastąpi zwłaszcza w twojej karierze. Nieważne, czy jesteś pracownikiem na etacie, czy prowadzisz własną działalność, okoliczności będą ci sprzyjać.

Jeżeli marzysz o rozkręceniu nowego biznesu, zrób to raczej po wakacjach - wtedy istnieje największe prawdopodobieństwo sukcesu. Nie lekceważ rad kogoś starszego i doświadczonego. Okażą się bardzo pomocne.

MIŁOŚĆ:

Smoki dają się ponosić impulsom, więc często pakują się w kłopoty. Ale tym razem twoja skłonność do ryzyka nie przyniesie przykrych konsekwencji. I tak przelotna namiętność może okazać się czymś więcej niż przygodą. Zajęte panie niech niczym się nie martwią: partner będzie je nosił na rękach!

Królik

CO CIĘ CZEKA:

Ponieważ twój znak nie żyje w zgodzie z Kogutem, przygotuj się na liczne wyzwania. Najlepszą strategią będzie cierpliwość i optymizm. Twoje pozytywne nastawienie osłabi skutki niefortunnych zdarzeń. W trudniejszych chwilach będziesz mogła liczyć na przyjaciół oraz najbliższych. Otrzymasz też pomoc od osób, od których nie spodziewałaś się życzliwości. Wprawdzie dotąd to ty ratowałaś ludzi w opałach, lecz tym razem ktoś postanowi ci się nieoczekiwanie odwdzięczyć.

PRACA:

Lepiej odłożyć na bok ambitne plany. Ten rok należy po prostu przeczekać w spokoju. Wypełniaj obowiązki bez zarzutu i nie usiłuj za wszelką cenę przekonać przełożonych do swoich racji. Jeśli twoja praca wymaga częstych podróży, zły wpływ gwiazd na twoją karierę będzie mniej odczuwalny. Poproś więc szefa, by wysłał cię na delegację.

MIŁOŚĆ:

Nie będziesz narzekać na brak szczęścia w sprawach osobistych. Ośmiel się więc i wykonaj pierwszy krok. Może się okazać, że osoba, do której od dawna wzdychasz, wcale nie jest tak niedostępna i obojętna.

Koń

CO CIĘ CZEKA:

W najbliższym czasie Konie nie doświadczą nudy. Nadchodzi okres pełen zawirowań i wytężonej pracy. Chociaż ostatecznie wszystko skończy się pomyślnie, przysłowiowe końskie zdrowie zostanie nadszarpnięte. Dlatego pomimo napiętych terminów, nie rezygnuj z wolnych weekendów i wakacji. Ponieważ czeka cię powodzenie w grach losowych, koniecznie próbuj w nich szczęścia.

PRACA:

Dużo teraz zależy od ciebie. Masz szansę doprowadzić do końca wiele spraw i osiągnąć sukces. Ale tylko wówczas, gdy zwiększysz swoje wysiłki. Jeżeli poddasz się lenistwu lub zwątpieniu, czeka cię stagnacja.

MIŁOŚĆ:

Zwykle nie trzeba cię przestrzegać, ponieważ słyniesz z rozsądku w sprawach sercowych. Ale tym razem możesz ulec pewnemu lekkoduchowi. Dlatego baw się, lecz nie rób dalekosiężnych planów.

Konie w związkach niech poświęcą więcej uwagi partnerowi. Choć się nie skarży, bardzo tego potrzebuje!

Koza

CO CIĘ CZEKA:

Zachowaj ostrożność, ponieważ los zastawi na ciebie kilka pułapek. Szczególnie zadbaj o zdrowie i finanse. Na szczęście teraz chroni cię dobroczynna gwiazda o wielkiej mocy. Jeśli nie zaczniesz wierzgać kopytkami, wyjdziesz na prostą.

PRACA:

Może się okazać, że będziesz musiała mocniej się zmobilizować, by dopiąć swego.

Podjąć inicjatywę, wyjść do ludzi, wykazać się kreatywnością. Szef będzie oczekiwał od ciebie lepszych wyników, więc rok zapowiada się dość pracowicie. Bądź przygotowana na nieoczekiwany rozwój wydarzeń. I nie daj się zwieść pozorom. Coś, co na początku nie wygląda obiecująco, może przynieść spore zyski.

MIŁOŚĆ:

Zajęte Kozy czeka wiele pokus. Ktoś, komu wpadłaś w oko, będzie wypróbowywał na tobie swój urok. Zastanów się dwa razy, nim ulegniesz. Szczególnie gdy uwodziciel jest spod znaku Bawoła. Wolne Kozy mogą romansować do woli bez poważnych konsekwencji. Jednak w najbliższych miesiącach stabilny związek nie jest im pisany.

Wąż

CO CIĘ CZEKA:

Choć jesteś przyzwyczajona, że okręcasz sobie ludzi dookoła palca, twoje powodzenie w tym roku cię zaskoczy. Wykorzystaj ten fakt. Sympatia ludzi i znakomite relacje, które nawiążesz, pozwolą ci uniknąć w przyszłości wielu kłopotów. Pewnym wyzwaniem może się okazać twoje zamiłowanie do luksusowego życia. Warto zacisnąć pasa, bo wkrótce trafi ci się korzystna inwestycja, na którą będziesz potrzebowała gotówki.

PRACA:

Nie czekają cię w najbliższym czasie większe zmiany. Ale nie martw się, ponieważ ominą cię również zawodowe kłopoty. Narzekasz, że szef nie docenia twych starań? Jesteś na dobrej drodze do awansu, więc cierpliwie czekaj na swojąkolej. W pierwszej połowie roku nadarzy się okazja, żeby podszkolić swoje umiejętności i zdobyć cenny certyfikat. Nie wahaj się ani chwili. Za jakiś czas ten dyplom okaże się na wagę złota.

MIŁOŚĆ:

Masz teraz największe szczęście w miłości wśród wszystkich dwunastu znaków chińskiego zodiaku. A z tego wynika fakt, że w najbliższych miesiącach nikt ci się nie oprze.

Ślub, namiętny romans, czy choćby ekscytujący flirt - wszystko leży w zasięgu twoich możliwości. Jeśli jesteś w stałym związku, twoja popularność nie ujdzie uwadze partnera. Musisz postępować ostrożnie i z wyczuciem, bo nawet twoje niewinne zachowania obudzą w nim niebezpieczną zazdrość.

Małpa

CO CIĘ CZEKA:

Po wymagającym roku nadeszła chwila oddechu. Warto wykorzystać ten okres na zgromadzenie zapasów dobrej energii, która przyda się w kolejnych latach. Inteligentne i ambitne Małpy są wprawdzie pracoholi-kami, lecz dobrze byłoby, gdybyś nauczyła się też odpoczywać. Zwłaszcza że małpie zdrowie wymaga teraz szczególnej troski. Bo choć nie lubisz przyznawać się do słabości, musisz przyznać, że napięcie i stres nadwątliły twoje siły życiowe.

Na szczęście będziesz mieć środki i warunki, by temu zaradzić.

PRACA:

Kochasz rywalizację, ale czasami masz jej dość. Dlatego w najbliższych miesiącach pozwól sobie na odrobinę luzu. Sprawy zawodowe układają się po twojej myśli, więc nic się nie stanie, gdy na moment odpuścisz. Jeśli od jakiegoś czasu nosisz się z zamiarem zmiany pracy, teraz jest najlepsza chwila na realizację tego planu. Gwiazdy radzą, żebyś rozważyła jednak karierę w innej branży. Szczególnie dla Małp z 1980 roku taka decyzja może okazać się strzałem w dziesiątkę.

MIŁOŚĆ:

Sprawy osobiste ułożą się pomyślnie. Nie tylko dlatego, że samotne Małpy znajdą bratnią duszę. Również te tkwiące w toksycznym układzie postanowią się z niego wyplątać. Bez obaw, wkrótce pojawi się ktoś, kto pomoże ci zapomnieć o przykrych doświadczeniach. Nic nie zakłóci życia rodzinnego zamężnych Małp. O ile tylko znajdziecie czas, by wychodzić z partnerem i wyjeżdżać tylko we dwoje.


Więcej artykułów kategorii

Dla kobiet

10 wiosennych zmian w życiu 5 wiosennych zmian w życiu Zwykle wystarczy niewiele: nowa fryzura albo nowy ciuch czy rytuał pielęgnacyjny, pomysł na małą odmianę codzienności. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Frankowiczka wygrała z nieuczciwym bankiem Frankowiczka wygrała z nieuczciwym bankiem Czy można wygrać z bankiem mając kredyt we frankach? Okazuje się, że tak! Czytaj Więcej

Dla kobiet

Odczucia wobec bezdomnych Odczucia wobec bezdomnych Jakie masz odczucia, gdy widzisz na chodniku bezdomnego człowieka? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Babcia za kierownicą! Babcia za kierownicą! Co cuzjesz, gdy widzisz starszą Panią za kierownicą jadącego z naprzeciwka samochodu? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Praca kobiety w policji Praca kobiety w policji Kruche, delikatne, śliczne. Kochają zwierzęta, przyrodę i ciszę. Jak radzą sobie w zawodach, które niosą ze sobą strach i ryzyko? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Horoskop na lipiec 2017 Horoskop na lipiec 2017 Co czeka nas w tym miesiącu? Gorące emocje w związku, nowe zauroczenie, a może wyzwania w pracy? Warto sprawdzić, co mówią gwiazdy. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Chński horoskop 2017 Chński horoskop 2017 28 stycznia rozpocznie się w chińskim horoskopie ROK KOGUTA. To waleczny i zaczepny znak. Ale mimo możliwych zawirowań w świecie polityki najbliższy rok ma też być rokiem odpoczynku. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Jak polubić nowego szefa? Jak polubić nowego szefa? Zmiana kierownika może być równie stresująca jak zmiana pracy. A nuż podwyższy wymagania albo nas nie polubi? Dowiedz się, jak przygotować się na jego przyjście. Czytaj Więcej

Dla kobiet

10 życiowych trików 10 życiowych trików Chcesz lepiej dogadywać się z innymi w domu czy pracy? Poznaj praktyczne porady psychologiczne, wykorzystujące wyniki najnowszych badań. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Romans z żonatym facetem Romans z żonatym facetem Skąd bierze się chęć spotyknia z żonatym mężczyzną? Czy to normalne? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Rozbiłam jego małżeństwo Rozbiłam jego małżeństwo Szukałam uczucia, dlatego nie czuję się źle z tym, że rozbiłam małżeństwo. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Zakochane w żonatym mężczyźnie Zakochana w żonatym mężczyźnie Wciąż czeka, tęskni. Czasem ostro walczy, a czasem godzi się grać drugie skrzypce. Dlaczego? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Organizacja dancingów Organizacja dancingów Dziś coraz więcej klubów chce gościć seniorów, bo fantastycznie rozkręcają imprezę. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Horoskop na cały rok - 2017 Horoskop na cały rok - 2017 Jowisz w znaku Wagi będzie sprzyjał miłości. Przed nami dużo zmian, ale paradoksalnie to także dobry czas na stabilizację i zawieranie małżeństw. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Udana impreza pomimo niedogodności Udana impreza pomimo niedogodności Zbliża się długo wyczekiwane przyjęcie, a ty nagle czujesz się gorzej. Albo coś cię zaczyna boleć w trakcie spotkania. Co robić? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Sposób na noworoczne postanowienia Sposób na noworoczne postanowienia Od lat w okolicach sylwestra obiecujesz sobie, że zmienisz życie i to będzie twój rok, a w połowie stycznia odpuszczasz? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Oni zmienili Gdańsk Oni zmienili Gdańsk Mariannę i Piotra Wróblewskich z Gdańska połączyła miłość, przed którą długo się bronili, i marzenie, aby dać szczęście dzieciom z domów dziecka. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Horoskop na czerwiec 2017 Horoskop na czerwiec 2017 Jeśli interesuje Cię co Cię czeka w czerwcu według gwiazd - przeczytaj koniecznie! Czytaj Więcej

Dla kobiet

Zabezpieczenia na wakacje Zabezpieczenia na wakacje Spóźniony czarter, kradzież w hotelu? Poznaj 5 ważnych praw konsumenta, a unikniesz na urlopie finansowych strat! Czytaj Więcej

Dla kobiet

Jak polubić własne ciało? Jak polubić własne ciało? Jesteś jedyna w swoim rodzaju! Czas to docenić i przestać patrzeć na siebie krytycznym okiem. Czytaj Więcej

Inne artyuły

20 letnia przyjaźń 20 letnia przyjaźń
Sukces po czasie Sukces po czasie
Ważna decyzja po porodzie Ważna decyzja po porodzie
Studia po czasie Studia po czasie
Praca z pasją Praca z pasją
Jakie konta emerytalne? Jakie konta emerytalne?
Kwota przyszłej emerytury Kwota przyszłej emerytury
Menopauza a ginekolog Menopauza a ginekolog
Ważne nauki od babci Ważne nauki od babci
Piosenka dla żony Piosenka dla żony
Małżeństw od powstania Małżeństw od powstania
Dla żony wszystko Dla żony wszystko
Pasja w małżeństwie Pasja w małżeństwie
Małżeństwo po ubiegu kilku lat.. Małżeństwo po ubiegu kilku lat..
Siła dojrzałej miłości Siła dojrzałej miłości

Najnowsze

Spaghetti z klopsikami Spaghetti z klopsikami
Proste napoje i przekąski Proste napoje i przekąski
4 szybkie i kolorowe dania 4 szybkie i kolorowe dania
Jak zadbać o dom? Jak zadbać o dom?
7 trików na pozbycie się złości 7 trików na pozbycie się złości
Jak poskromić złość? Jak poskromić złość?
6 nawyków pomocnych przy częstym podróżowaniu 6 nawyków pomocnych przy częstym podróżowaniu
5 rad na poprawę urody 5 rad na poprawę urody
5 modnych domowych nawyków 5 modnych domowych nawyków
5 wiosennych zmian w życiu 5 wiosennych zmian w życiu
Jeannette Kalyta Jeannette Kalyta
Emma Kiworkowa Emma Kiworkowa
Jak wykonać plecionki? Jak wykonać plecionki?
Nowoczesna klinika urody Nowoczesna klinika urody
Problem z cieniami pod oczami? Problem z cieniami pod oczami?
Czy używać mleczka do włosów? Czy używać mleczka do włosów?
Jak przygotować nogi na lato? Jak przygotować nogi na lato?
Savoir Vivre w codziennych sytuacjach Savoir Vivre w codziennych sytuacjach
Wpływ kredytów na dzieci Wpływ kredytów na dzieci
Wspólny, małżeński kredyt w banku Wspólny, małżeński kredyt w banku
Frankowiczka wygrała z nieuczciwym bankiem Frankowiczka wygrała z nieuczciwym bankiem
Odczucia wobec bezdomnych Odczucia wobec bezdomnych
Babcia za kierownicą! Babcia za kierownicą!
Praca kobiety w policji Praca kobiety w policji
Hity na lato 2017! Hity na lato 2017!
Jakie okulary do jakiej twarzy? Jakie okulary do jakiej twarzy?
Topowa kreacyjna letnia kolekcja Topowa kreacyjna letnia kolekcja
Joanna Żółkowska i Paulina Holtz Joanna Żółkowska i Paulina Holtz
Barbara i Małgorzata Bursztynowicz Barbara i Małgorzata Bursztynowicz
Horoskop na lipiec 2017 Horoskop na lipiec 2017
Gwarancja czy reklamacja? Gwarancja czy reklamacja?
Dlaczego nie robić dzieciom zdjęć? Dlaczego nie robić dzieciom zdjęć?
Z dobrej zabawy, paskudna afera Z dobrej zabawy, paskudna afera
Kwiaty do domu na nowy rok Kwiaty do domu na nowy rok
Jak nie chorować? Jak nie chorować?
Czym jest terapia hormonalna? Czym jest terapia hormonalna?
Chński horoskop 2017 Chński horoskop 2017
Jak szybko uspokoić swoje emocje? Jak szybko uspokoić swoje emocje?
Jak polubić nowego szefa? Jak polubić nowego szefa?
10 życiowych trików 10 życiowych trików