Wszystko Dla NiejPortal dla kobiet

Horoskop na cały rok - 2017

Horoskop na cały rok - 2017

BARAN

21.03 - 30.04

ŻYCIE OSOBISTE

Rok ważnych decyzji. Jeśli marzysz o dziecku, to dobry moment na powiększenie rodziny. Związek się wypalił? Zawalcz o niego, a jeśli nie ma już szans, nie bój się odejść.

Teraz ostatecznie się przekonasz, czy wasz związek ma wystarczająco solidne fundamenty. Jeśli porozumienie jest kruche, trzeba się zastanowić nad dalszym ciągiem.

I DEKADA

W dobranych związkach czas solidarnych wysiłków przyniesie prawdziwą satysfakcję. Gwiazdy sprzyjają zakupowi własnego domu i powiększeniu rodziny. Samotne Barany niech odróżniają miłość od zauroczeń.

II DEKADA

Gwiazdy sugerują, że możesz oddać serce osobie już zajętej. Dwa razy się zastanów, czy naprawdę chcesz wchodzić w taki układ. Barany, których związki dotknął kryzys, powinny odważnie stawić mu czoło.

III DEKADA

Za sprawą Urana niespodziewane uczucie może zapukać do twojego serca, choć nie rozglądasz się za miłością. Dla osób związanych to spokojny czas.

KARIERA I PIENIĄDZE

W pracy działaj w tym roku śmiało, ale też rozważnie. Upewnij się, czy jesteś w zgodzie z przepisami.

Unikaj podejmowania ryzykownych decyzji, szczególnie jeśli ich skutek jest długofalowy. Teraz największe szanse sukcesu mają plany, które możesz zrealizować szybko.

I DEKADA

Możesz odetchnąć. Dla ciebie ten rok zapowiada się korzystnie i spokojnie. Dopiero w końcówce roku wejdziesz w etap zwiększonej odpowiedzialności.

II DEKADA

Najważniejsze okaże się zachowanie status quo i elastyczne reagowanie na niezbędne zmiany. Być może trzeba będzie nauczyć się czegoś nowego.

III DEKADA

Doświadczenia zbierane od kilku lat teraz się okażą niezwykle cennym kapitałem. Możesz awansować, ale czeka cię w związku z tym wiele pracy.

BYK

21.04 - 22.05

ŻYCIE OSOBISTE

Jeśli w tym roku kogoś poznasz, będzie to poważny związek. Miłość przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony.

Większość planet okaże się wobec ciebie życzliwie neutralna, życie potoczy się miło, bez ekscytujących wydarzeń.

I DEKADA

W rodzinach atmosfera spokojna, ale pilnuj, by nie zrobiła się nazbyt senna. Stagnacja to wasz wróg.

II DEKADA

Wpływ Plutona może oznaczać wielkie zaangażowanie. Jeśli w tym roku kogoś poznasz, będzie ważny i intensywny związek. W stałych relacjach uczucia staną się bardziej gorące, a życie ciekawsze.

III DEKADA

Ten rok sprzyja głównie miłościom udomowionym. Tylko od was zależy, czy spokojna stabilizacja okaże się przyjemna i inspirująca, czy nudna i wyprana z emocji. Samotne Byki niech nie poganiają losu.

KARIERA I PIENIĄDZE

To dobry czas na przemyślenie, czy twoja praca daje ci satysfakcję. Nie bój się zmian, ale przygotuj się do nich.

Finanse w normie. Gotówki nie powinno zabraknąć,

0ile nie ulegniesz zakupowym szaleństwom. Zapisz się na dodatkowy kurs, pomyśl o nauce języka obcego. Nowe umiejętności będą w cenie!

I DEKADA

Plany, które wydają ci się obiecujące, traktuj poważnie, zdobywaj wiedzę, szlifuj umiejętności. Nie próbuj jednak łapać kilku srok za ogon.

II DEKADA

Teraz odczujesz najmocniej wspierającą energię Plutona. W tym roku możesz wiele osiągnąć, pod warunkiem że jesteś gotowa na nowe wyzwania.

III DEKADA

Najlepsze efekty uzyskasz, robiąc we własnym tempie to, co potrafisz. Nie eksperymentuj w ryzykowny sposób. Upewnij się, że nie przeceniasz swoich możliwości. Nawet jeśli bardzo potrzebujesz pieniędzy, ostrożnie podchodź do pięknie brzmiących propozycji.

BLIŹNIĘTA

23.05 - 21.06

ŻYCIE OSOBISTE

Samotne Bliźnięta zaskoczy seria nieoczekiwanych zauroczeń. Spotkasz kogoś, kto przyniesie ci spełnienie.

Jowisz w obszarze kreatywności, przyjemności i romansów rzuci wyzwanie nudzie. Czas na podróże, życie towarzyskie i rozrywki.

I DEKADA

Codzienne życie w rodzinach stanie się w tym roku przyjemne i urozmaicone. Warto wykazać inicjatywę w sprawach towarzyskich. Nie czekaj, aż ktoś przypomni sobie o twoim istnieniu.

II DEKADA

Single wpadną w wir spotkań towarzyskich. Niełatwo będzie się zdecydować, kogo wybrać spośród interesujących osób. Zamiast spędzać bezsenne noce na rozmyślaniach, posłuchaj intuicji - teraz się nie myli.

III DEKADA

Jeśli jesteś zdeklarowana uczuciowo, nie zwlekaj z poważnymi decyzjami. Ten rok sprzyja legalizacji związków.

KARIERA I PIENIĄDZE

Nosisz się z pomysłem na biznes? Nadszedł czas, by zaryzykować. Ale nie zaciągaj dużego kredytu, zaczynaj małymi krokami.

Zaufaj losowi. Konfiguracje planet wróżą pomyślność i okazje do wykorzystania. Jowisz czuwa nad każdym twoim krokiem, Saturn umacnia osiągnięcia.

I DEKADA

Kontynuuj działania, które zaczęłaś jesienią ubiegłego roku. Jeśli nie masz satysfakcji z tego, co robisz, zmień kurs i rozwiń inne talenty.

II DEKADA

Przed tobą szanse na zawodowy rozwój, intratne zlecenia. Jeśli od dawna chcesz skończyć z podpisywaniem listy obecności, teraz możesz spróbować, jak smakuje samodzielność.

III DEKADA

Czeka cię zmienna koniunktura. Będą szanse, będą także trudniejsze etapy. Pracuj systematycznie.

RAK

22.06 - 22.07

ŻYCIE OSOBISTE

Raki w związkach będą wodzone na pokuszenie.Zachowaj ostrożność i zdrowy rozsądek. Dla romansu nie warto ryzykować utraty tego, co masz.

Niedobrane związki powinny w tym roku pożegnać się ostatecznie. U par, którym prawdziwe uczucie pozwoliło przejść przez trudny okres, wkrótce dobra odmiana.

I DEKADA

Życie rodzinne będzie biegło po w miarę równej drodze i bez nagłych zakrętów. Niewykluczony ślub.

II DEKADA

Raki w stałych związkach niech się nie rozglądają na boki. Nie warto psuć relacji, w którą długo inwestowałaś. Zwłaszcza że teraz łatwo zrobić fałszywy krok.

III DEKADA

W związkach, w których od dawna wszystko było do bólu ustabilizowane, święty spokój może wylecieć w powietrze. Wpływ Urana na ciebie jest teraz niczym zapalony lont wśród beczek z prochem.

KARIERA I PIENIĄDZE

Pod koniec roku pojawi się szansa na awans i perspektywy rozwoju. Na początku jednak uzbrój się w cierpliwość.

Podejmuj decyzje z większym rozmysłem. Awans lub samodzielność zawodowa pokażą, że oprócz blasków nowej sytuacji istnieją i cienie. Pieniądze musisz liczyć dokładniej, ale na to; czego naprawdę potrzebujesz, wystarczy.

I DEKADA

Raki, które będą pracować w równym tempie, unikną powodów do narzekań. Staraj się tylko nie stawiać sobie zbyt dużych wymagań.

II DEKADA

Raki z drugiej dekady znaku odbierają najsilniejsze wpływy Jowisza i Plutona, nie próbuj pomnażać zysków w ryzykowny sposób. Wszelkie okazje traktuj z dystansem, nie wszystko złoto, co się świeci.

III DEKADA

Uran ci pomoże, jeżeli chcesz zmienić pracę albo wyjechać za granicę. Osoby ceniące stabilizację będą narzekać na częste zwroty akcji. Coś, co wydawało się pewne, może nagle się okazać mirażem.

LEW

23.07 - 23.08

ŻYCIE OSOBISTE

Dla Lwów, które postanowiły zerwać niekorzystny układ lub nie spotkały jeszcze odpowiedniego partnera, zaczyna się epoka wielkiego powodzenia.

Dla par mających za sobą lata zmiennej passy właśnie nadchodzi dobry czas. Możliwa jest poprawa warunków życia i wzajemnych relacji.

I DEKADA

Gwiazdy sygnalizują nadejście miłości. Wiosną masz czas na podjęcie ważnej sercowej decyzji, ale jeśli tego nie zrobisz, jesień także się okaże znakomitą scenerią dla historii z happy endem.

II DEKADA

Będzie to czas pełen szczęśliwych zbiegów okoliczności, radości i miłych niespodzianek. Od jesieni bądź nieco ostrożniejsza przy zawieraniu znajomości.

III DEKADA

Niektóre z was przeprowadzą się wkrótce do własnego mieszkania lub wymarzonego domu i zabiorą za wicie gniazdka. Dla samotnych duże szanse na nawiązanie obiecujących znajomości.

KARIERA I PIENIĄDZE

Układ planet popiera inicjatywy nowego biznesu, zmiany zawodu czy miejsca pracy. Ruszaj po sukces. Jest ci pisany!

Inwestuj w swoje talenty, a będzie to motorem błyskotliwej kariery. Twój umysł wejdzie w wysoką formę, więc zafunduj mu fitness w postaci kursów, studiów.

I DEKADA

Nie bój się eksperymentować. Od połowy roku trzymaj rękę na pulsie w sprawach urzędowych, by nie wpaść w kredytowe pułapki.

II DEKADA

Najlepszą kosmiczną aurę odczujesz dzięki Jowiszowi wiosną oraz latem, staraj się więc wtedy wdrożyć nowe pomysły.

III DEKADA

Zmiany wydają się w tym roku nieuniknione, dlatego łącz wyzwania ze zdobytym już doświadczeniem. Otaczaj się osobami, którym ufasz.

PANNA

24.08 - 22.09

ŻYCIE OSOBISTE

To rokemocjonalnej równowagi sprzyjający porozumieniu. W twoim domu będzie przytulnie i spokojnie. Jesteś samotna? Spokojnie czekaj na rozwój sytuacji.

W pierwszej połowie roku czas na domowe inwestycje. Na samotne Panny ktoś zastawi sieci. Jednak nie spiesz się z niczym, nie podejmuj poważnych decyzji.

I DEKADA

W nowych związkach zmiana dynamiki. Mniej zawrotów głowy i drżenia serca, więcej spokojnych
wieczorów. Ogień wróci pod koniec roku. Do singli miłość przyjdzie, gdy zupełnie nie będą się jej spodziewać.

II DEKADA

Przybędzie teraz dobrych dni, a uczucia się wzmocnią. W związkach ze stażem stwierdzicie, że niebo nad waszymi głowami znowu stało się pogodne.

III DEKADA

W twoim wycinku znaku do marca rozrabia jeszcze Saturn, a efektem jego wpływu może być także rozstanie. Ale po tych rewolucjach nastąpi spokój.

KARIERA I PIENIĄDZE

Finanse dopiszą, ale ostrożnie z wydatkami. Pod koniec roku będzie ci potrzebna gotówka na jakiś ważny cel.

W tym roku będziesz musiała zająć się mnóstwem rzeczy. Opracuj dobry plan realizacji. Jowisz do jesieni w sektorze materialnym będzie sprzyjał mądrym posunięciom. W drugiej połowie roku połóż nacisk na kształcenie oraz nawiązywanie kontaktów w środowisku.

I DEKADA

Większość istotnych zmian już za tobą, wydaje się, że na twojej ścieżce kariery nie ma ostrych zakrętów. Nie ryzykuj tego, co już zdobyłaś.

II DEKADA

Twój wycinek zodiaku ma największe wsparcie planet. Pluton pomoże ci w ambitnych zamierzeniach, szykuj się więc na interesujący etap w karierze.

III DEKADA

Niemal przez cały rok jesteś w zasięgu wpływów Saturna, mogą więc się pojawić przeszkody. Ale spokojnie, pokonasz je. W finansach unikaj ekstrawagancji.

WAGA

23.09 - 23.10

ŻYCIE OSOBISTE

Będziesz się podobać. Jowisz zapewni ci powodzenie i zacznie okres większej aktywności na polu uczuciowym.

Pora się zastanowić nad kierunkiem, w którym podążasz. Jeśli kompas twoich potrzeb wskazuje inną stronę świata, może warto dokonać zmian? W związkach ciepłe, pogodne dni.

I DEKADA

Jeśli musisz wybierać między poczuciem bezpieczeństwa a większą swobodą, zdecyduj się na to, co jest ci bardziej potrzebne. Nie warto ukrywać prawdziwych emocji.

II DEKADA

Jeśli jesteś singlem, wiosną ktoś wyzna ci miłość, którą postanowicie przypieczętować, zakładając obrączki. Niewykluczone, że rodzina się powiększy.

III DEKADA

Szykuje się wiele niespodzianek. Możliwe, że serce zabije do kogoś, kogo wcześniej nie brałaś pod uwagę. W stałych związkach okazje do podróży, materialna poprawa, szansa na zrealizowanie marzeń.

KARIERA! PIENIĄDZE

Jowisz, który do pierwszych dni października znajduje się w twoim znaku, da ci mnóstwo szans na sukcesy.

Dla niektórych Wag ten korzystny etap rozpoczął się już w zeszłym roku, dla innych teraz otwiera się czas obfitości. Znajdziesz pracę, awansujesz, zarobisz więcej.

I DEKADA

Najkorzystniej zapowiadają się maj i sierpień. Z końcem roku trzeba będzie udowodnić, że to, co otrzymałaś (np. awans), słusznie ci się należało.

II DEKADA

Jowisz i Pluton, które wywierają wpływ na twoje sprawy, przyniosą szanse i wystawią na próbę. Najlepsza passa potrwa od kwietnia do sierpnia.

III DEKADA

Twoje pięć minut zaczyna się na początku roku. Wystartuj z nowym pomysłem, przystąp do egzaminu, otwórz własny biznes.

SKORPION

24.10 - 22.11

ŻYCIE OSOBISTE

Będziesz szła przez świat pewniej niżdotej pory. Odkryjesz, że miłość oraz dobroć dla siebie i innych to cenna waluta.

Będzie to czas sprzyjający sprawom rodzinnym. Jeśli nie czujesz się komfortowo w dotychczasowym układzie, przygotuj się na zmiany. Samotne Skorpiony w końcu znajdą sposób na szczęście.

I DEKADA

Poczyjesz, że życie da ci coś więcej, i wykażesz inicjatywę. Twoja nalepsza passa wypada w końcu roku, co nie oznacza, że wcześniej nie zdarzy się nic emocjonującego. W stałych związkach harmonia.

II DEKADA

W tym roku sprawy przyjmą najlepszy możliwy obrót. Czekają cię radosne wydarzenia: podniesienie statusu materialnego, okazje do wyjazdów. Dla samotnych najbardziej obiecująco zapowiada się druga połowa roku, kiedy do akcji wkroczy Jowisz.

III DEKADA

Gwiazdy dają ci wyjątkową szansę na miłość od pierwszego wejrzenia. Jeżeli w tym roku poznasz kogoś, prawdopodobnie będzie to poważny związek.

KARIERA I PIENIĄDZE

Szykuje się awans albo realizacja poważnych planów zawodowych. Wpływ Jowisza, Plutona i Neptuna prowadzi cię do sukcesu. Odważ się działać ambitnie.

Jowisz, który od października znajdzie się w twoim znaku, stworzy ci warunki do realizacji kreślonych z rozmachem planów. Ruszaj więc z wiarą w szczęśliwy obrót spraw.

I DEKADA

W październiku i listopadzie bądź gotowa na wyzwania, łap szanse i niczego nie odkładaj na później.

II DEKADA

Należysz do Skorpionów najhojniej obdarzonych szczęściem i uwagą Jowisza. Błyskotliwych sukcesów spodziewaj się w końcu roku.

III DEKADA

Z końcem roku poczujesz potrzebę wykazania się, idź za tym głosem i zacznij nowy projekt.

STRZELEC

23.11 - 21.12

ŻYCIE OSOBISTE

Bądź dla siebie wyrozumiała. Uczuciowe decyzje podejmuj spokojnie. Zadbaj o zdrowie, bo dokucza ci zmęczenie.

Będziesz odróżniać przelotne miłostki od znajomości wartych kontynuacji, więc nie grożą ci miłosne zawody. Wiele samotnych Strzelców znajdzie swoją drugą połówkę i zdecyduje się na zawarcie małżeństwa.

I DEKADA

Związki, które pokonały zakręty, wyjdą na prostą. Cieszcie się życiem, nie martwcie się przesadnie przyszłością. Single niepostrzeżenie mogą przekroczyć granicę przyjaźni i kumple staną się kochankami.

II DEKADA

W stałych związkach pozytywna energia. Wszelkie zmiany, które mogą się pojawić, potraktujcie jako ożywczy powiew. Niewykluczone podróże, zmiany miejsca zamieszkania.

III DEKADA

Pomyśl, czywarto dla chwilowych uniesień poświęcić stabilny związek. Ale jeśli czujesz, że życie przecieka między palcami, miej odwagę to zmienić.

KARIERA I PIENIĄDZE

Uran cię wspiera w dokonywaniu zmian, ale ostrożnie wybieraj nowe propozycje. Pensja to nie wszystko.

Do połowy października odczujesz dodatkowe wsparcie Jowisza, więc się zmobilizuj, realizacja planów okaże się prosta. Dzięki Uranowi wzrośnie twoja pomysłowość.

I DEKADA

W lutym, sierpniu i listopadzie opłaci się mobilizacja. Jeśli wykorzystasz możliwości, zyskasz stabilizację finansową i ugruntowanie swojej pozycji.

II DEKADA

Możesz wiele zmienić na lepsze. Koniecznie inwestuj w siebie i ucz się języków, bo w dalszej perspektywie bardzo się przydadzą.

III DEKADA

W sierpniu, wrześniu oraz październiku bądź szczególnie czujna, ponieważ może umknąć ci szansa. Jeżeli w odpowiednim czasie z niej skorzystasz, możesz zyskać naprawdę dużo.

KOZIOROŻEC

22.12 - 19.01

ŻYCIE OSOBISTE

Dla rodzin to będzie rok sprzyjający umacnianiu więzi. Jeśli jesteś wolna, rozejrzyj się wokół siebie. Miłość czeka.

To dobry czas na nowe znajomości, pielęgnowanie uczucia, na śluby, ale też... na odważne decyzje o rozstaniu. Z końcem roku, gdy poczujecie moc pochodzącą od Jowisza, zrozumiecie, że macie pełne prawo do szczęścia.

I DEKADA

Wolne Koziorożce mogą poznać kogoś godnego zaufania. Od grudnia odczujesz jednak ograniczający wpływy Saturna, pojawią się obowiązki związane z macierzyństwem albo budową domu.

II DEKADA

Jeśli zależy ci na miłości, to nawiązując nową znajomość, nie chwytaj od razu przynęty, bo możesz okazać się zbyt łatwą zdobyczą. Osoby w związkach będą się zajmować sprawami materialnymi.

III DEKADA

Jesteś w związku? Nie żałuj energii na rozpalenie dawnego ognia. Możesz też liczyć na nowy, obiecujący rozdział w życiu. Jesteś sama? W kręgu znanych ci osób może się pojawić ktoś nowy, interesujący.

KARIERA I PIENIĄDZE

Teraz twój mózg pracuje na najwyższych obrotach. Wykorzystajto,pokaższefowi,że zasługujesz na podwyżkę.

Czeka cię wiele wyborów, niech będą zgodne z tym, czego pragniesz. Jeśli staniesz wobliczu trudnego wyzwania, działaj odpowiedzialnie. Sytuacja materialna się poprawi.

I DEKADA

Możliwe, że zaczniesz się zastanawiać nad zmianą pracy. W końcówce roku możesz otrzymać propozycję, na którą czekasz.

IIDEKADA

Oszczędnie gospodaruj tym, co masz. Chaotyczne i impulsywne decyzje nie przyniosą ci powodzenia. Omijanie prawa będzie miało opłakane skutki.

III DEKADA

Teraz jest czas na zmiany. Sytuacja finansowa zapowiada się stabilnie. Wykorzystaj to, aby przekonać szefa, że dasz sobie radę z nowym zadaniem.

WODNIK

20.01 - 18.02

ŻYCIE OSOBISTE

Jowisz i Saturn stworzą bardzo obiecujący klimat dla związków. Wśród prezentów od gwiazd może się znaleźć zaręczynowy pierścionek.

Szykują się wesela i podróże poślubne. Wodniki żyjące w związkach wezmą udział w niejednej rodzinnej uroczystości: chrzciny, srebrne wesele. Czas sprzyja przeprowadzkom, remontom, budowie domu.

I DEKADA

Nic nie powinno zakłócić równowagi stałych związków. Możliwa poprawa warunków mieszkaniowych. Jeżeli wciąż czekasz na uczucie, wypatruj go uważnie. Tym razem przyjdzie po cichu, bez fanfar.

II DEKADA

Będziesz miała duże powodzenie! Flirty upewnią cię o własnej atrakcyjności, dodadzą pewności siebie. Dla związanych: czas sukcesów, podróży, atrakcji.

III DEKADA

Związki, w których amplituda uczuć w przeszłości przypominała fale na wzburzonym morzu, osiągną spokój i porozumienie. Młode pary pod okiem Saturna mogą planować powiększenie rodziny.

KARIERA I PIENIĄDZE

Wsparcie Jowisza i Saturna wróży pojawienie się dobrych propozycji finansowych. Twój portfel będzie grubszy.

Nadchodzący rok będzie lepszy od poprzedniego. Jowisz do połowy października ułatwi ci osiąganie sukcesów.

Saturn do końca roku zapewni poczucie bezpieczeństwa. Awansujesz lub zaczniesz pracować na własny rachunek.

I DEKADA

Reaguj na sytuacje, które wydają się obiecujące. Warto teraz skorzystać z szansy i zmienić pracę na ciekawszą oraz bardziej intratną.

II DEKADA

W finansach - spokojny rok. Na horyzoncie widać już początek nowych dróg, którymi podążysz.

III DEKADA

Wspiera cię Saturn, a to oznacza czas zawodowego rozwoju i ustabilizowania finansów.

RYBY

19.02 - 20.03

ŻYCIE OSOBISTE

Nawet jeśli czujesz się samotna, poczekaj chwilę. Jesienią planety postawią przed tobą kogoś wartościowego.

Wolne Ryby powinny pamiętać, że lęk przed samotnością jest złym doradcą. Zaczekaj, aż nabierzesz pewności siebie i nauczysz się właściwie oceniać poznanych ludzi. Jeśli jesteś w związku opartym na prawdziwym uczuciu, wyzwania, z którymi teraz przyjdzie ci się uporać, tylko scementują rodzinę.

I DEKADA

Samotne Ryby mogą się stać obiektem gorącej adoracji. Wkrótce życie zacznie się układać. Jesienią dostaniesz swoją szansę. A jeśli w twoim związku ostatnio były burze, jest szansa, że ucichną.

II DEKADA

Przed tobą rok spokojny, bez silnego wpływu planet. Sprawy uczuciowe zależeć będą przede wszystkim od ciebie. Niewykluczone, że tematem numer jeden będą macierzyństwo lub przeprowadzka.

III DEKADA

Partnerskie relacje przejdą test. Przyszłość tegorocznych romansów nie jest pewna, a niektóre kosztować mogą więcej, niż są warte.

KARIERA I PIENIĄDZE

Jeśli masz przed sobą konkretny cel, planety będą ci sprzyjać. Skup się na tym, co najważniejsze w twojej pracy.

Po wakacjach zacznij inwestować w siebie, zdobywaj nowe doświadczenia. Teraz możesz się ubiegać o awans. W finansach - szanse, które warto wykorzystać.

I DEKADA

Gdy w drugiej połowie roku do gry włączy się Jowisz, możesz liczyć na sukcesy w finansach i sprawach urzędowych.

II DEKADA

Zastanów się, czego potrzebujesz, żeby zrobić kolejny krok. Być może inspiracja dopiero przyjdzie. W finansach czeka cię dość spokojny, stabilny rok.

III DEKADA

To nie jest czas wielkich postępów. Nie rozpraszaj się, nie próbuj chwytać kilku srok za ogon.


Więcej artykułów kategorii

Dla kobiet

10 wiosennych zmian w życiu 5 wiosennych zmian w życiu Zwykle wystarczy niewiele: nowa fryzura albo nowy ciuch czy rytuał pielęgnacyjny, pomysł na małą odmianę codzienności. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Frankowiczka wygrała z nieuczciwym bankiem Frankowiczka wygrała z nieuczciwym bankiem Czy można wygrać z bankiem mając kredyt we frankach? Okazuje się, że tak! Czytaj Więcej

Dla kobiet

Odczucia wobec bezdomnych Odczucia wobec bezdomnych Jakie masz odczucia, gdy widzisz na chodniku bezdomnego człowieka? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Babcia za kierownicą! Babcia za kierownicą! Co cuzjesz, gdy widzisz starszą Panią za kierownicą jadącego z naprzeciwka samochodu? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Praca kobiety w policji Praca kobiety w policji Kruche, delikatne, śliczne. Kochają zwierzęta, przyrodę i ciszę. Jak radzą sobie w zawodach, które niosą ze sobą strach i ryzyko? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Horoskop na lipiec 2017 Horoskop na lipiec 2017 Co czeka nas w tym miesiącu? Gorące emocje w związku, nowe zauroczenie, a może wyzwania w pracy? Warto sprawdzić, co mówią gwiazdy. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Chński horoskop 2017 Chński horoskop 2017 28 stycznia rozpocznie się w chińskim horoskopie ROK KOGUTA. To waleczny i zaczepny znak. Ale mimo możliwych zawirowań w świecie polityki najbliższy rok ma też być rokiem odpoczynku. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Jak polubić nowego szefa? Jak polubić nowego szefa? Zmiana kierownika może być równie stresująca jak zmiana pracy. A nuż podwyższy wymagania albo nas nie polubi? Dowiedz się, jak przygotować się na jego przyjście. Czytaj Więcej

Dla kobiet

10 życiowych trików 10 życiowych trików Chcesz lepiej dogadywać się z innymi w domu czy pracy? Poznaj praktyczne porady psychologiczne, wykorzystujące wyniki najnowszych badań. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Romans z żonatym facetem Romans z żonatym facetem Skąd bierze się chęć spotyknia z żonatym mężczyzną? Czy to normalne? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Rozbiłam jego małżeństwo Rozbiłam jego małżeństwo Szukałam uczucia, dlatego nie czuję się źle z tym, że rozbiłam małżeństwo. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Zakochane w żonatym mężczyźnie Zakochana w żonatym mężczyźnie Wciąż czeka, tęskni. Czasem ostro walczy, a czasem godzi się grać drugie skrzypce. Dlaczego? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Organizacja dancingów Organizacja dancingów Dziś coraz więcej klubów chce gościć seniorów, bo fantastycznie rozkręcają imprezę. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Horoskop na cały rok - 2017 Horoskop na cały rok - 2017 Jowisz w znaku Wagi będzie sprzyjał miłości. Przed nami dużo zmian, ale paradoksalnie to także dobry czas na stabilizację i zawieranie małżeństw. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Udana impreza pomimo niedogodności Udana impreza pomimo niedogodności Zbliża się długo wyczekiwane przyjęcie, a ty nagle czujesz się gorzej. Albo coś cię zaczyna boleć w trakcie spotkania. Co robić? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Sposób na noworoczne postanowienia Sposób na noworoczne postanowienia Od lat w okolicach sylwestra obiecujesz sobie, że zmienisz życie i to będzie twój rok, a w połowie stycznia odpuszczasz? Czytaj Więcej

Dla kobiet

Oni zmienili Gdańsk Oni zmienili Gdańsk Mariannę i Piotra Wróblewskich z Gdańska połączyła miłość, przed którą długo się bronili, i marzenie, aby dać szczęście dzieciom z domów dziecka. Czytaj Więcej

Dla kobiet

Horoskop na czerwiec 2017 Horoskop na czerwiec 2017 Jeśli interesuje Cię co Cię czeka w czerwcu według gwiazd - przeczytaj koniecznie! Czytaj Więcej

Dla kobiet

Zabezpieczenia na wakacje Zabezpieczenia na wakacje Spóźniony czarter, kradzież w hotelu? Poznaj 5 ważnych praw konsumenta, a unikniesz na urlopie finansowych strat! Czytaj Więcej

Dla kobiet

Jak polubić własne ciało? Jak polubić własne ciało? Jesteś jedyna w swoim rodzaju! Czas to docenić i przestać patrzeć na siebie krytycznym okiem. Czytaj Więcej

Inne artyuły

20 letnia przyjaźń 20 letnia przyjaźń
Sukces po czasie Sukces po czasie
Ważna decyzja po porodzie Ważna decyzja po porodzie
Studia po czasie Studia po czasie
Praca z pasją Praca z pasją
Jakie konta emerytalne? Jakie konta emerytalne?
Kwota przyszłej emerytury Kwota przyszłej emerytury
Menopauza a ginekolog Menopauza a ginekolog
Ważne nauki od babci Ważne nauki od babci
Piosenka dla żony Piosenka dla żony
Małżeństw od powstania Małżeństw od powstania
Dla żony wszystko Dla żony wszystko
Pasja w małżeństwie Pasja w małżeństwie
Małżeństwo po ubiegu kilku lat.. Małżeństwo po ubiegu kilku lat..
Siła dojrzałej miłości Siła dojrzałej miłości

Najnowsze

Spaghetti z klopsikami Spaghetti z klopsikami
Proste napoje i przekąski Proste napoje i przekąski
4 szybkie i kolorowe dania 4 szybkie i kolorowe dania
Jak zadbać o dom? Jak zadbać o dom?
7 trików na pozbycie się złości 7 trików na pozbycie się złości
Jak poskromić złość? Jak poskromić złość?
6 nawyków pomocnych przy częstym podróżowaniu 6 nawyków pomocnych przy częstym podróżowaniu
5 rad na poprawę urody 5 rad na poprawę urody
5 modnych domowych nawyków 5 modnych domowych nawyków
5 wiosennych zmian w życiu 5 wiosennych zmian w życiu
Jeannette Kalyta Jeannette Kalyta
Emma Kiworkowa Emma Kiworkowa
Jak wykonać plecionki? Jak wykonać plecionki?
Nowoczesna klinika urody Nowoczesna klinika urody
Problem z cieniami pod oczami? Problem z cieniami pod oczami?
Czy używać mleczka do włosów? Czy używać mleczka do włosów?
Jak przygotować nogi na lato? Jak przygotować nogi na lato?
Savoir Vivre w codziennych sytuacjach Savoir Vivre w codziennych sytuacjach
Wpływ kredytów na dzieci Wpływ kredytów na dzieci
Wspólny, małżeński kredyt w banku Wspólny, małżeński kredyt w banku
Frankowiczka wygrała z nieuczciwym bankiem Frankowiczka wygrała z nieuczciwym bankiem
Odczucia wobec bezdomnych Odczucia wobec bezdomnych
Babcia za kierownicą! Babcia za kierownicą!
Praca kobiety w policji Praca kobiety w policji
Hity na lato 2017! Hity na lato 2017!
Jakie okulary do jakiej twarzy? Jakie okulary do jakiej twarzy?
Topowa kreacyjna letnia kolekcja Topowa kreacyjna letnia kolekcja
Joanna Żółkowska i Paulina Holtz Joanna Żółkowska i Paulina Holtz
Barbara i Małgorzata Bursztynowicz Barbara i Małgorzata Bursztynowicz
Horoskop na lipiec 2017 Horoskop na lipiec 2017
Gwarancja czy reklamacja? Gwarancja czy reklamacja?
Dlaczego nie robić dzieciom zdjęć? Dlaczego nie robić dzieciom zdjęć?
Z dobrej zabawy, paskudna afera Z dobrej zabawy, paskudna afera
Kwiaty do domu na nowy rok Kwiaty do domu na nowy rok
Jak nie chorować? Jak nie chorować?
Czym jest terapia hormonalna? Czym jest terapia hormonalna?
Chński horoskop 2017 Chński horoskop 2017
Jak szybko uspokoić swoje emocje? Jak szybko uspokoić swoje emocje?
Jak polubić nowego szefa? Jak polubić nowego szefa?
10 życiowych trików 10 życiowych trików